HomeFAQ

Informacje ogólne

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami, które dotyczą zajęć z UKS LION TEAM
Jak można zapisać się na zajęcia, obozy czy warsztaty?

Zapisu na zajęcia można dokonać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie w zakładce KONTAKT, pod adresem mailowym biuro@ukslionteam lub telefonicznie pod numerami 723-506-724 lub 692-786-013.

Do kogo skierowane są zajęcia i obozy w klubie?

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, niezależnie od stopnia zaawansowania. Każdy zawodnik zostanie przydzielony do odpowiedniej grupy według wieku i doświadczenia.

Obozy LION CAMP skierowane są dla dzieci od 7. roku życia.

Czy można dołączyć do klubu w trakcie trwania semestru?

Tak, do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Jak należy dokonywać opłaty za miesięczną składkę członkowską?

Opłaty za składkę członkowską należy dokonać na numer bankowy klubu.

Kogo obowiązuje roczna składka członkowska i co pokrywa?

Roczna składka członkowska obowiązuje wszystkich zawodników klubu i pokrywa koszt rocznego ubezpieczenia dziecka oraz zakup klubowej koszulki treningowej.

W jakim terminie należy dokonać opłaty za miesięczną składkę członkowską?

Płatności należy dokonać do 10. dnia każdego miesiąca.

Czy powinno się zgłosić swoją nieobecność na zajęciach?

O nieobecności na zajęciach/zawodach/pokazach należy poinformować trenera prowadzącego daną grupę.

Czy miesięczna składka członkowska ulega pomniejszeniu w przypadku nieobecności na zajęciach?

Wysokość składki członkowskiej jest niezależna od ilości odbytych treningów w miesiącu.

W przypadku nieobecności dziecka przez cały miesiąc, będzie pobierana stała opłata 20 zł gwarantująca rezerwację miejsca w grupie, po wcześniejszej informacji u trenera prowadzącego.

W przypadku nieobecności na zajęciach, dziecko może przyjść na zajęcia do innej grupy wskazanej przez trenera.

Jak można zrezygnować z członkostwa w klubie?

O rezygnacji z zajęć należy poinformować klub telefonicznie lub u trenera prowadzącego zajęcia oraz złożyć pisemną rezygnację (druk w dokumentach), w przeciwnym wypadku nadal będzie pobierana opłata składki członkowskiej.

Czy w ofercie UKS LION TEAM są zajęcia indywidualne? Jak można się na nie zapisać?

Istnieje możliwość skorzystania z zajęć indywidualnych z instruktorami należącymi do naszej stałej kadry. Pierwszy kontakt odbywa się za pośrednictwem maila biuro@ukslionteam.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 723-506-724 lub 692-786-013. Nie ma gwarancji, że zajęcia indywidualne będzie prowadził trener prowadzący zawodnika w danej grupie treningowej.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Na zajęciach obowiązuje klubowy strój sportowy określony przez Trenera prowadzącego daną grupę, dostosowany do specyfiki pracy grupy.

Co dziecko powinno mieć ze sobą na treningu?

Dziecko powinno posiadać klubowy strój sportowy, zmienne obuwie, a także wodę niegazowaną.

Czy istnieje możliwość skorzystania z zajęć próbnych?

Pierwsze dwa spotkania to tzw. treningi zapoznawcze (odbywające się zgodnie z harmonogramem). Po nich niezwłocznie należy podjąć decyzję o stałej współpracy zgodnie z regulaminem klubu i opłacić składkę członkowską.

Czy klub funkcjonuje w trakcie trwania ferii zimowych i wakacji letnich?

Klub prowadzi zajęcia sportowe zgodnie z kalendarzem danego roku szkolnego opracowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Klub nie prowadzi treningów: w lipcu i sierpniu i w czasie ferii zimowych (za wyjątkiem obozów) oraz w dniach wolnych od zajęć szkolnych. W przypadku wszelkich zmian, trenerzy odpowiedzialni za poszczególne grupy treningowe poinformują o tym Państwa mailowo.

Czy posiadanie badań lekarskich uprawniających do uprawiania sportu jest obowiązkowe?

Każdy uczestnik zajęć sportowych od 7. roku życia zobowiązany jest do posiadania aktualnych specjalistycznych badań lekarskich wykonanych przez lekarza medycyny sportowej w Poradni Sportowo-Lekarskiej/ Przychodni Medycyny Sportowej lub lekarza POZ. Dzieci poniżej 7. roku życia zobowiązane są przedstawić zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie Rodziców o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych na boiskach i/lub salach sportowych.

Karolina: 723-506-724
Aleksandra: 692-786-013