HomeO nas

KLUB LION TEAM

Klub Lion Team został założony w czerwcu 2021 roku przez Aleksandrę Kiersznicką i Karolinę Kamińską.
Dzieci z natury kochają ruch i zabawę – to dokładnie tak jak nasi trenerzy. 😉
Stworzyłyśmy więc miejsce dające wachlarz możliwości do wszechstronnego rozwoju młodego człowieka.
Program zajęć przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Do Lion Team dołączyć może każdy bez względu na stopień zaawansowania.
W naszej ofercie znajdują się zajęcia z piłki siatkowej, tańca, szachów, gimnastyki, akrobatyki i integracji sensorycznej. Każdy podopieczny ma szansę rozwijać się w dyscyplinie w której poczuje się najlepiej.
Oprócz zajęć stacjonarnych, podczas trwania sezonu, młodzi sportowcy mają możliwość wzięcia udziału w zawodach i rozgrywkach oraz zaprezentowania swoich umiejętności na pokazach okolicznościowych.
W wakacje letnie i ferie zimowe nie zwalniamy tempa. Organizujemy obozy sportowo-rekreacyjne oraz półkolonie, na których znajdzie się czas na szlifowanie swoich umiejętności i aktywny odpoczynek w gronie przyjaciół.

Naszą misją jest kształtowanie ciała, charakteru oraz nawyku dbania o zdrowie fizyczne i emocjonalne od najmłodszych lat, a także przeciwdziałanie wadom postawy i otyłości wśród dzieci i młodzieży.
Dbamy aby każdy podopieczny czuł się wyjątkowo w czasie zajęć, wspierając indywidualność, ale również umiejętność pracy w zespole. Treningi umożliwiają rozwój, naukę oraz zabawę, stwarzają możliwość do poczucia przynależności do grupy i zawarcia wartościowych znajomości.

Naszym celem jest zbudowanie silnego, solidarnego i głodnego wrażeń Teamu ludzi w pasją. Klub Lion Team to miejsce w którym nasze młode lwy będą czuły się bezpiecznie, rozwijając swój talent, budując sportową „rodzinę” i piękne wspomnienia.

Dołącz do Lion Team !

Karolina Kamińska

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacjami – instruktora pływania, aqua fitnessu, fitnessu i snowboardu.

Licencjonowana trenerka tańca hip- hop, jazz i disco-dance oraz instruktorka zajęć taneczno-rozwojowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, posiadająca 11-letnie doświadczenie zawodowe.

W latach 2002- 2018 tancerka kadry Polski federacji IDO i WADF reprezentująca nasz kraj na arenie międzynarodowej w stylach hip-hop, jazz i disco – dance w prezentacjach głównie solowych ale również duetach i formacjach.

Kilkunastoletni staż w roli zawodniczki i reprezentantki wzbogaciły jej doświadczenie o każdy stopień podium i rangi zawodów. Kilkukrotna Mistrzyni Polski, dwukrotna Mistrzyni Świata oraz Mistrzyni Europy w kategorii solistek hip hop. Vice- mistrzyni Świata w kategorii solistek disco-dance oraz Finalistka Mistrzostw Świata i Europy w kategorii jazz i disco-dance, choreograf i tancerka na koncertach polskich zespołów muzycznych, Vice- Mistrzyni Uniwersyteckich Mistrzostw Polski w Bikini-fitness – to część jej sportowego dorobku.

Pracując przez lata w warszawskich szkołach tańca, może się pochwalić również osiągnięciami jako trener. Tancerze Karoliny mają na swoim koncie finał programu tanecznego „Mali Giganci”, występy w programach telewizyjnych, udział w teledyskach i koncertach wokalistów polskiej sceny oraz tytuły tj. Mistrzowie Polski, Mistrzowie i vice-mistrzowie Europy w kategorii hip hop solo/duet/mini formacje/formacje 2013-2019, finaliści Mistrzostw Świata w latach 2013/2015-2019.

„ Wykorzystując wiedzę studiów pedagogicznych oraz doświadczenie w dziedzinie tańca sportowego pragnę przekazywać dzieciom i młodzieży zarówno umiejętności ruchowe jak i wydobywać z nich wrażliwość, potencjał i talent. Budować w nich poczucie własnej wartości oraz chęć bycia „lepszą wersją samego siebie” każdego dnia. Na zajęciach jestem dla nich „taneczną mamą” która oczywiście uczy i dyscyplinuje ale też rozmawia, słucha i rozumie”.

Aleksandra Kiersznicka

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Trenowała piłkę siatkową, lekkoatletykę, grę GO oraz taniec towarzyski i ludowy, zdobywając liczne osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Stawia na ciągły rozwój- ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika Społeczno-Wychowawcza, a następnie studia podyplomowe na kierunkach Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna, Wychowanie Fizyczne, Promocja Zdrowia z elementami Zdrowia Publicznego oraz Zarządzanie Oświatą.

Od 15 lat wychowawca, instruktor i kierownik obozów i kolonii. Aktywna forma wypoczynku z młodzieżą i organizacja pracy kadry trenerskiej to obszar pracy, w którym czuje się najlepiej.

Instruktor piłki siatkowej Polskiej Akademii Sportu. Prowadziła grupę kadetek w UKS Esperanto, a aktualnie grupę mini siatkówki i młodziczek w klubie UKS Irzyk. Jej wychowanki można spotkać na parkietach w najlepszych klubach siatkarskich na Mazowszu, a nawet w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Przeszła przez wszystkie etapy pracy z dziećmi- od żłobka, przez przedszkole i edukację wczesnoszkolną, po najstarszych uczniów szkoły podstawowej. Przez wiele lat nauczyciel wychowania fizycznego w SP 350, a aktualnie wicedyrektor w ZSP7 w Warszawie.

Na zajęciach wymagająca, ale dająca dużo przestrzeni na dowcip, ironię i poczucie humoru. Zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i satysfakcję dzieci.

„W czasie zajęć z dziećmi i młodzieżą chcę pokazywać, że nie liczy się tylko wygrana, puchary i medale. W mojej pracy sama droga do celu jest sukcesem, a największą wygraną moich podopiecznych jest rozwój i pokonywanie własnych barier.”

KLUB LION TEAMNASI TRENERZY

instruktor pływania, aqua fitnessu, fitnessu i snowboardu, zajęć taneczno-rozwojowychKarolina Kamińska

Instruktor piłki siatkowej, istruktor i kierownik obozów i koloniiAleksandra Kiersznicka

trener szachówMichael Johnson